Kullanım deneyimi Detoxic

Detoxic Irina (Kişinev) kullanma deneyimi

Parazitlere karşı kapsül kullanma deneyimi Detoxic

Detoxic kapsüller hakkında birçok söylenti ve spekülasyon var. Size parazitlere karşı kapsül kullanma deneyimimi ve üç hafta içinde tüm aileyi solucanlardan nasıl kurtardığımı anlatacağım.

Oldukça büyük bir ailem var - ben, bir kocam, iki çocuğum ve önyüklemek için Sandy adında bir Alman çoban. Sandy tüm zamanını çocuklarla geçirir ve ben ve kocam her yürüyüşten sonra pençelerini yıkayacak vaktimiz olmadı. Sonuç olarak, çocuklarda önce solucanlar oldu, sonra kocam ve ben.

Helmintler hemen fark edilmedi. Yorgunluk ve uyku problemlerini normal iş yorgunluğu olarak sıraladık, mide problemleri de sıradan stresin bir sonucu gibi görünüyordu. Kötü haber sadece çocuklar gözle görülür şekilde kilo vermeye başladığında fark edildi. Hastaneye gittik, test yaptırdık ve kesin bir teşhis aldık - bağırsak parazitleri.

Kocamın bir tanıdığı (diyetisyen olarak çalışıyor) bir köpeğin solucanlarını aşındırmasını ve tüm aile için parazitlere karşı detoksik kapsüller satın almasını tavsiye etti. İlacın nasıl kullanılacağını da anlattı. Tavsiyeye uyduk ve kullanımın 2. haftası kadar erken bir zamanda sağlıkta bir iyileşme olduğunu fark ettik. Kurstan sonra tekrarlanan testlere gittik ve olumsuz sonuçlar aldık. Helmintler gitti. Çocuklar eskisinden daha aktif ve daha neşeli hale geldi.

Bir çoban köpeğiyle oynayan mutlu çocuklar (Detoxic)

Bu kapsülleri kullandığımız için şanslıydık ve şimdi ben de arkadaşlarıma benzer bir problemleri varsa Detoxic tavsiye ediyorum.