Kullanım deneyimi Toxic OFF

Toxic OFF Irina (Kişinev) kullanma deneyimi

Toxic OFF parazitlerine karşı kapsül kullanma deneyimi

Toxic OFF kapsülleri hakkında pek çok söylenti ve spekülasyon var. Size parazitlere karşı kapsül kullanma deneyimimi ve üç hafta içinde tüm ailemi solucanlardan nasıl kurtardığımı anlatacağım.

Oldukça geniş bir ailem var; ben, kocam, iki çocuğum ve Sandy adında bir Alman çoban köpeğim. Sandy tüm zamanını çocuklarla geçiriyor ve kocam ve benim her yürüyüşten sonra onun patilerini yıkamak için asla zamanımız olmuyor. Sonuç olarak solucanlar önce çocuklarda, sonra kocamda ve bende ortaya çıktı.

Helmintler hemen fark edilmedi. Yorgunluğu ve uyku sorunlarını sıradan işlerin fazla çalışmasına bağladık; mide sorunları da sıradan stresin bir sonucu gibi görünüyordu. Ancak çocuklar gözle görülür şekilde kilo vermeye başladığında bir şeyler ters gitti. Hastaneye gittik, testler yaptık ve çok kesin bir teşhis aldık: bağırsak parazitleri.

Kocamın bir tanıdığı (kendisi beslenme uzmanı olarak çalışıyor) bana köpeğin solucanlarını tedavi etmemi ve tüm aile için Toxic OFF anti-parazit kapsülleri almamı tavsiye etti. Ayrıca ilacın nasıl kullanılacağını da anlattı. Tavsiyeyi dinledik ve kullanımın 2. haftasından itibaren sağlığımızda bir iyileşme olduğunu fark ettik. Kurs sonrasında tekrar testlere gittik ve olumsuz sonuçlar aldık. Helmintler ortadan kayboldu. Çocuklar eskisinden daha aktif ve neşeli hale geldi.

Çobanla oynayan mutlu çocuklar (Toxic OFF)

Bu kapsülleri kullandığımız için şanslıydık ve şimdi ben de benzer bir sorunları olan arkadaşlarıma Toxic OFF'i öneriyorum.