Kullanım için talimatlar Toxic OFF

İlacın kullanımı için endikasyonlar

Toxic OFF doğal bazlı bir üründür. Reçetesiz olarak mevcuttur ve neredeyse hiçbir kontrendikasyonu yoktur. Olası tek yan etki, besin takviyesindeki bazı bitkilere karşı alerjik reaksiyondur.

Hem yetişkinler hem de 3 yaşın üzerindeki çocuklar Toxic OFF'i alabilir. Şunlar için tavsiye edilir:

 • şüpheli helmintler (parazit solucanlar ve solucanlar);
 • metabolik sorunlar, vücut kitle indeksi bozuklukları;
 • yeni bir hastalık nedeniyle zayıflamış bağışıklık;
 • sağlığın genel bozulması.

Toxic OFF besin takviyesinin helmintlerden kurtulması garanti edilir ve önleyici amaçlarla alınır. Diğer olumlu etkileri arasında refahta genel bir iyileşme ve vücudun atık ve toksinlerden arındırılması yer alır.

Helmint olup olmadığımı nasıl anlarım?

Solucanların ve diğer parazitlerin ortaya çıkması ateş ve öksürüğe neden olmaz. Grip veya soğuk algınlığına göre teşhis edilmesi daha zordur. Öte yandan vücudumuzu tüketir ve tüm yaşamsal sistemler üzerinde olumsuz etkiler yaratırlar. Aşağıdaki belirtilerle karşılaşırsanız Toxic OFF almayı düşünün:

 • Sık görülen bulaşıcı hastalıklar

  Parazitler insan vücudundayken birçok faydalı madde tüketir. Bu nedenle bağışıklıkta bir azalma meydana gelir ve bu da sık sık bulaşıcı hastalıklara yol açar.
 • Sürekli yorgun hissetmek

  Helmintlerin atık ürünleri toksik maddeler içerir. İstila ne kadar ciddi olursa, genel rahatsızlık da o kadar hissedilir. Buna ilgisizlik ve sinirlilik eşlik ediyor
 • Alerjik reaksiyonlar

  Döküntü, kaşıntı ve deri döküntüleri. Bu özellikle perine bölgesi için geçerlidir. Daha sonraki aşamalarda saçlar kırılganlaşır, tırnaklar soyulur ve topuklardaki deri çatlar.
 • Gastrointestinal bozukluklar

  Bu hafif mide bulantısı, mide rahatsızlığı, kabızlık, kusma, göbekte ağrı vb. içerebilir. Gastrointestinal bozukluklar bağırsak parazitlerini ifade eder. Kaslar bu sistemi daha az etkiler.

Toxic OFF parazitlerine karşı kapsüller nasıl kullanılır?

Toxic OFF kapsüllerini kullanma talimatları

Helmint belirtileri fark ederseniz veya bunların oluşmasına karşı önleyici tedbirler almak istiyorsanız, Toxic OFF ilacını satın alın. Bu talimatlara göre kullanın:

 • 12 yaşın üzerindeki çocuklar ve yetişkinler için: ilacı 30 gün boyunca yemeklerden 30 dakika sonra günde iki kez alın;
 • 6 ila 12 yaş arası çocuklar için: ilacı 20 gün boyunca yemeklerden 30 dakika sonra günde iki kez alın;
 • 3 ila 6 yaş arası çocuklar için: 10 gün boyunca kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden sonra günde 3 defa kapsül alın.

Önleyici amaçlar için ilacın yılda bir kez alınması tavsiye edilir. Tıbbi amaçlarla kullanıldığında helmintlerden ve bunların metabolik ürünlerinden tamamen kurtulmak için 1 kür yeterlidir.

Not! Diyet takviyeleri Toxic OFF kullanımına ilişkin talimatlar ilaçla birlikte gelir. Toxic OFF'i maksimum etkinlikle almak için kaydedin. Resmi web sitesinde Kıbrıs'taki Toxic OFF parazitlerine karşı ucuza kapsül satın alabilirsiniz.