Kullanım için talimatlar Detoxic

İlacın kullanımına ilişkin endikasyonlar

Detoxic doğal bir üründür. Reçetesiz temin edilebilir ve neredeyse hiç kontrendikasyonu yoktur. Olası tek yan etki, besin takviyesindeki tek tek bitkilere alerjik bir reaksiyondur.

Hem yetişkinler hem de 3 yaşından büyük çocuklar Detoxic alabilir. Şu durumlarda önerilir:

 • helmint şüphesi (parazitik solucanlar ve solucanlar);
 • metabolik sorunlar, vücut kitle indeksi bozuklukları;
 • yeni bir hastalık nedeniyle bağışıklığı zayıflattı;
 • genel sağlık bozulması.

Detoxic diyet takviyesinin solucanları rahatlatması garanti edilir ve önleyici bir önlem olarak alınır. Diğer olumlu etkileri arasında, refahta genel bir gelişme ve vücudu toksinlerden ve toksinlerden arındırmak vardır.

Helmintlerim olup olmadığını nasıl anlarım?

Solucanlar ve diğer parazitler ateş ve öksürüğe neden olmaz. Teşhis etmek grip veya soğuk algınlığından daha zordur. Öte yandan vücudumuzu tüketir ve yaşamın tüm sistemlerini olumsuz etkiler. Aşağıdaki belirtilerle karşılaşırsanız Detoxic almayı düşünün:

 • Sık görülen bulaşıcı hastalıklar

  Parazitler insan vücudundayken birçok yararlı maddeyi tüketirler. Buna dayanarak, bağışıklıkta bir azalma meydana gelir ve bu da sık bulaşıcı hastalıklara yol açar.
 • Sürekli yorgunluk hissi

  Helmintlerin atık ürünleri toksik maddeler içerir. İstila ne kadar şiddetli olursa, genel halsizlik o kadar fazla hissedilecektir. Buna ilgisizlik ve sinirlilik eşlik eder.
 • Alerjik reaksiyonlar

  Deride döküntü, kaşıntı ve kızarıklık. Bu özellikle kasık bölgesi için geçerlidir. Daha sonraki aşamalarda kırılgan saçlar ve tırnaklarda soyulmalar meydana gelir, topuktaki deri çatlar.
 • Gastrointestinal Bozukluklar

  Bu hafif mide bulantısı, mide rahatsızlığı, kabızlık, kusma, göbekte ağrı vb. olabilir. Gastrointestinal bozukluklar bağırsak parazitleridir. Bu sistem üzerindeki kas etkileri daha az ölçüde.

Detoxic anti-parazit kapsülleri nasıl kullanılır?

Detoxic kapsül kullanımı için talimatlar

Helmint semptomları fark ederseniz veya bunların oluşmasına karşı önleyici tedbirler almak istiyorsanız, Detoxic satın alın. Bu talimata göre kullanın:

 • 12 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için: ilacı günde iki kez, 30 gün boyunca yemeklerden 30 dakika sonra alın;
 • 6 ila 12 yaş arası çocuklar için: ilacı günde iki kez, 20 gün boyunca yemekten 30 dakika sonra alın;
 • 3 ila 6 yaş arası çocuklar için: Kapsülleri 10 gün boyunca kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden sonra günde 3 kez alın.

Profilaktik amaçlarla ilacın yılda bir kez alınması önerilir. Tıbbi amaçlar için kullanıldığında, solucanlardan ve atık ürünlerinden tamamen kurtulmak için 1 kurs yeterlidir.

Dikkat edin! Diyet takviyeleri kullanımı için talimatlar Detoxic ilaca dahil edilmiştir. En iyi şekilde Detoxic alabilmek için saklayın. Resmi web sitesinde, Kıbrıs'ta ucuza Detoxic anti-parazit kapsülleri satın alabilirsiniz.